Igal kodul on oma lugu

Sinu kodu on koht, kus peaksid end alati mugavalt ja koduselt tundma. Kodu peegeldab elustiili, isiksust ja omaniku maitset.

Sisekujundajana loon sinu unistused reaalsuseks.

SISEKUJUNDUSE Tööprotsess

Esmasel kohtumisel selgitan välja sinu eelistused, soovid ja ootused sisekujunduse lõpplahendusele. Lepime kokku ka viimistlusmaterjalide, mööbli jms hinnatasemes.

Vastavalt sinu soovidele loon esmase sisekujunduse visiooni. Arvestan sinu vajadustega, soovitud materjalidega ja mis mahuksid ilusti eelarvesse. Lisan juurde ka omapoolsed soovitused ja mõtted.

Selleks, et sinul tekiks juba terviklik arusaam sisekujunduse lõpptulemusest, loon 3D vaated. Seejärel arutame kogu sisekujunuse koos läbi ja teeme vajalikud muudatused.

Hoolitsen selle eest, et kogu sisekujundusprojekt saaks teoks. Alates viimistlusmaterjalide valikust kuni sisustuselementide paika panemisega. Soovi korral annan soovitused toodete ostmise / tellimise osas ja tulen ka salongidesse kaasa.

kliendid kiidavad

Super teenindus! Tegid meie jaoks kogu korteri sisekujundus protsessi palju lihtsamaks ja kõik sai nii nagu olin unistanud.

By Signe

Tänan sind kogu südamest, oled terve maja sisekujundusega olnud meile suureks toeks ja nõuandjaks alates maja projekteerimisest.

By Mailis

Väga ilus ja kõik said ilusti sinna kuhu mõtlesin.

By Kady H.

Suur tänu! Hetkel tundub kõik sobivat ja poleks osanudki ise nii hästi riiuleid paigutada.

By Teele V.

Väga ilus ja kõik said ilusti sinna kuhu mõtlesin.

By Kadi H

Blogi

Muudame sinu unistused reaalsuseks!

kirjuta mulle

    kontakt