Sisekujunduse värvitrendid 2021.

SISEKUJUNDUSE VÄRVITRENDID 2021

06.02.2021

Igal aastal annavad värvifirmad meile trendivärvidest teada. Pärast sellist aastat nagu oli 2020 pole ime, et sisekujunduse trendid kodus on eelkõige  maalähedus. 

Me ei saa täna elada veel tavapärast elu. Siiski on see aasta lootusrikas.

Selle aasta kodu kujunduse värvitrendid on mugavus ja funktsionaalsus. Kodu ei ole enam koht kuhu tullakse peale väsitavat tööpäeva. Kodust on  paljudele saanud ka kontor. Seega tuleks leida kas eraldi nurgake või koht rahulikuks töö tegemiseks.

Just värvidel on meie elus suur tähtsus. Värvid muudavad meid kas rahulikuks, meeleolukaks või ka agressiivseks. Igal inimesel on oma värvide eelistused. Reeglina eelistatakse rahulikumaid toone. Värve valides mõtle, kuidas see värvitoon sulle mõjub. Kas see ärritab sind või rahustab.  Trendivärve võib sisekujunduses sisse tuua ka ainult aksessuaaride näol. Nii on neid lihtsam ka välja vahetada.

Paljud värvifirmad on saanud mõjutusi 2021 aastaks just Corona viiruselt. Üldiselt on selle aasta sisekujunduse värvitrendid loodud kodule kus on hea lõõgastuda. Samuti on kodu ka sobiv koht töötamiseks.

Millised need selle aasta sisustuse trendivärvid siis on?

Üheks trendivärviks 2021 on hall koos kollasega. Praktiline ja samas soe ja optimistlik kombo.

Hall on ajatu värvitoon. Sobib ideaalselt taustatooniks mis mahendab teiste toonide intensiivsust.

Roheline värvitoon on samuti looduse värv. See mõjub rahustavalt ja aitab tööülesandeid lahendada loominguliselt.

Loodust inspireerivate toonide kõrval on 2021 üks trenditoon ka külm valge.

Rikkalik pruun toon võib ehk isegi olla veidi võõras. Siiski on see maalähedane toon. Värvides seinad pruuni värvitooniga tekitab see toas hubasust.

Sellel aastal näeme sisekujunduses kindlasti ka rohkem tumedaid ja sügavaid toone. Sageli arvatakse, et tumedad toonid teevad ruumi pimedaks ja väiksemaks. Tegelikult see alati nii ei ole.  Hästi läbimõeldud kontseptsiooni puhul saab tumedate toonidega luua just vastupidise efekti. Kontrast on imeline, näiteks koos karge valgega.

Igal juhul on värvid need mis meie meeleolu mõjutavad. Nii siis leidke endale sobivad ja meeldivad värvitoonid.

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart