Muudame kolakambri garderoobiks

21.04.20

Kuidas Teile meeldiks leida uus ruum asjadele? Just nii juhtus minu sõbrannaga kes kurtis mulle, et tal ei ole korraliku riidekapi jaoks ruumi ja palus minu abi leida lahendus sellele probleemile. Korter on väike ja kuna meil kõigil on palju asju mis vajavad ära paigutamist siis on väga oluline, et kasutama peaks nii võimalikku laiust kui ka kõrgust. Samas on selles korteris kunagi sisse ehitatud kolakamber, pisike 2 m2 ruum.

Heureka 🙂

Selle kolakambri muudamegi garderoobiks!

Hetkel on meil nõue kodus istuda siis juhendamine toimub Skype teel, mis toimib ideaalselt.

Esmalt oli vaja ruum tühjaks teha sellest vanast kolast, et saaksin täpsed mõõdud, nii laius, sügavus kui kõrgus, L.1852 s.1125 H.2600. Edasi sisestasin mõõdud programmi ja algas minu jaoks kõige põnevam töö. Optimaalse paigutuse leidmine.

Oluline oli garderoobi mahutada sahtliblokk aksessuaaridele ja pesule, samuti ootas kohta 40 kingapaari ja hunnik riidepuudele riputatavaid pluuse, seelikuid ja kleite. Ruumi planeerisin ka kokku volditavatele rõivastele, kampsunid, teksad jms.

Kuna kasutame ära kogu kõrguse siis ülesse lae all on koht kohvritele ja esemetele mida igapäevaselt ei kasuta.

Selline sai tulemus.

Selle joonisega võib edasi juba minna garderoobi valmistaja juurde. Samas on meil piisavalt palju tublisid mehi kes ise suudavad riiulid seina panna.

Kui jääd aga hätta kappide sisu organiseerimisega või sisekujunduses siis võta minuga ühendust!

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart